Gyerekkel Veresen

Városunkban 18000 lakos él, közülük minden ötödik 14 év alatti. A város átlagéletkora  37 év. Ebből következik, hogy felkészültünk a gyermekkel érkezőkre. Nézd csak, milyen klassz játszótereink vannak!

jatszoterek veresen

Játszóházak

Meseliget Bölcsőde

2015. március 5-től (egyenlőre csak csütörtöki napokon) ismét van Játszócsoport 3 éves korig a Meseliget Bölcsődében. Szeretettel várjuk az érdeklődő kisgyermekes családokat. A korlátozott időpont miatt bejelentkezés szükséges.

vigh.eleonora@veresegyhaz.hu  és/vagy

strihovaneczne.iza@veresegyhaz.hu

Ha valaki ebédet is igényel, keresse Takács Ildikó élelmezésvezetőt szerdán délelőtt 8 és 10 óra között a    28/588-808-as telefonszámon

Kippkopp játszóház

+36302043776
info@kippkoppjatszohaz.hu

www.facebook.com/kippkoppjatszohaz

Nyitvatartás:
Minden nap 10-19h

2112 Veresegyház, Szadai út 7., Triangoló/CBA Üzletházban az emeleten

Klimatizált játszóházuk 220 nm-en várja a szórakozni vágyókat. Kicsiknek játszósarok, motorok, dömperek, mini konyha, szinezők, rajztábla, készségfejlesztő játékok. Hamarosan mini ugrálóvár, hogy ők is biztonsággal és bátran ugrálhassanak. Nagyobbaknak tombolda, ugrálóvár, felfújható csúszda, labdatenger. Kézműves és egyéb készségfejlesztő foglalkozások!

Ramazuri játszóház

Péntek délután - szombat - vasárnap zsúr rendezés, játszóház

Születésnapi ünnepségeinket szakképzett játékmesterek vezetik, akik nemcsak a választott zsúrprogram levezénylésében segítenek, hanem a vendégek fogadásában és a tortázásban is.

2112 Veresegyház, Mester u. 1/A ( CBA Cent Triangoló-val szemben)

kalamajka@ramazuri.hu

eniko.sarkany@freemail.hu

Póni kaland

A Medveotthon szomszédságában ***PÓNILOVAGLÁSRA*** is van lehetőség, amit főként 2-8 éves gyermekek számára ajánlunk.

Mini farm, mini állatokkal! Shetland mini pónik, törpe bárányok, törpe tehén és a többiek. Igazi családi program kisgyermekes családoknak a természetben, állatok között.

Ismerkedj meg a pónikkal, simogass bárányokat és etess tyúkokat! Állatkedvelő gyermekeknek már ez is önmagában pompás időtöltés, de mindezt még tudjuk fokozni póni lovaglási lehetőséggel, kocsizással, vagy akár akadálypálya teljesítéssel, sok mozgással összekötve.

Sétalovaglás: 1500Ft/15perc ártól, nyitva tartás:

Sze:

P:

Szo - V:

Besztercei Enikő +3630 4152 959

További információ a www.ponikaland.hu oldalon