Hulladékudvar

Tájékoztatjuk Veresegyház lakosságát, hogy a GAMESZ telephelyén, a Veresegyház, Sport u. 4. címen, hulladékudvar üzemel, ahol egész évben lerakhatóak az alábbiakban felsorolt hulladékok.

Az alábbi hulladéktípusok lerakására díjmentesen van lehetőség:

• szelektív hulladék:
  • Műanyaghulladék: ásványvizes, üdítős Pet palack, tisztítószeres műanyag flakon, tiszta fólia, szatyor stb.
  • Fémhulladék: alumínium italdoboz, fém konzervdoboz és egyéb fém élelmiszercsomagoló anyag stb.
  • Papírhulladék: újságpapír, kisebb papírdoboz, tiszta csomagolópapír, reklámkiadvány stb.
  • Italoskarton-doboz: tejes, gyümölcsleves többrétegű italoskarton-doboz stb.

• formázott üveg
  • kizárólag személygépkocsi gumiabroncs keréktárcsa nélkül
  • számítástechnikai eszközök
  • kisebb háztartási gépek (pl. televízió, rádió, stb.)
  • hamu

Egyéb veszélyes hulladék (pl. festék, olaj, fénycső, hungarocell, pelenka, tűz,- és robbanásveszélyes hulladékok) lerakása TILOS!

A telepen lehetőség van az alábbi hulladékok lerakására díj ellenében:

építési törmelék és fém hulladék.

A hulladék lerakás díja:

• 2 500,- Ft/m³