Iskolabusz menetrend a 2017.-2018. tanévre

  • 2017.08.31.
  • Önkormányzati aktuális hírek

.

„A” jelű járat útvonala és menetrendje:

 

Veresegyház, Újiskola utca

7:10

13:15

14:15

15:15

16:15

Veresegyház, Kat. templom

7:11

13:16

14:16

15:16

16:16

Veresegyház, fogászati rendelő

7:12

13:17

14:17

15:17

16:17

Veresegyház, Gyermekliget u.

7:13

13:18

14:18

15:18

16:18

Veresegyház, Misszió Eü. Központ

7:14

13:19

14:19

15:19

16:19

Veresegyház, Gyermekligeti Óvoda

7:16

13:21

14:21

15:21

16:21

Veresegyház, Mosonyi M. u.

7:17

13:22

14:22

15:22

16:22

Veresegyház, Sportföld u.

7:18

13:23

14:23

15:23

16:23

Veresegyház Fészekrakó u.

7:19

13:24

14:24

15:24

16:24

Veresegyház, Melódia tér

7:20

13:25

14:25

15:25

16:25

Veresegyház, Erkel F. u.

7:21

13:26

14:26

15:26

16:26

Veresegyház CBA

7:22

13:27

14:27

15:27

16:27

Veresegyház, Anonymus u.

7:25

13:30

14:30

15:30

16:30

Veresegyház, Búcsú tér

(Mézesvölgyi Ált. Iskola)

7:29

13:34

14:35

15:34

16:34

Veresegyház, Újiskola u.

7:31

13:37

14:37

15:37

16:37

 

 „B” jelű járat útvonala és menetrendje:

 

Veresegyház, Kacsóh Pongrácz

7:15

-

-

-

-

Veresegyház, Bartók Béla u.

(Liszt Ferenc utcai kereszteződés)

7:18

-

-

-

-

Veresegyház, Bartók Béla u.

(Bárdos Lajos utcai kereszteződés)

7:20

-

-

-

-

Veresegyház, Könyves Kálmán u.

7:25

-

-

-

-

Veresegyház, Szent Erzsébet körút

7:27

-

-

-

-

Veresegyház, Könyves Kálmán u.

(Mogyoródi utca kereszteződése)

7:29

-

-

-

-

Veresegyház, Jegenye utca

7:32

-

-

-

-

Veresegyház, Fecske utca

7:35

-

-

-

-

Veresegyház, Patak utca

7:38

-

-

-

-

Veresegyház Búcsú tér

(Mézesvölgyi Ált. Iskola)

7:40

-

-

-

-

Veresegyház, Újiskola u.

7:45

13:15

14:15

15:15

16:15

Veresegyház Búcsú tér

(Mézesvölgyi Ált. Iskola)

-

13:20

14:20

15:20

16:20

Veresegyház, Patak utca

-

13:22

14:22

15:22

16:22

Veresegyház, Fecske utca

-

13:25

14:25

15:25

16:25

Veresegyház, Jegenye utca

-

13:28

14:28

15:28

16:28

Veresegyház, Könyves Kálmán u.

(Mogyoródi utca kereszteződése)

-

13:30

14:30

15:30

16:30

Veresegyház, Szent Erzsébet körút

-

-

-

-

-

Veresegyház, Könyves Kálmán u.

-

13:35

14:35

15:35

16:35

Veresegyház, Bartók Béla u.

(Bárdos Lajos utcai kereszteződés)

-

13:40

14:40

15:40

16:40

Veresegyház, Bartók Béla u.

(Liszt Ferenc utcai kereszteződés)

-

13:42

14:42

15:42

16:42

Veresegyház, Kacsóh Pongrácz

-

13:45

14:45

15:45

16:45