Művelődési bizottság által elbírált pályázatok

• 2017.09.19.
  • Nyitólap hírei

A Művelődési, Ifjúsági, Informatikai és Sport Bizottság tájékoztatja a lakosságot, hogy a „Segítünk, hogy tanulhass” középiskolai pályázatokat a 2017. szeptember 12-i ülésén elbírálta.

A pályázat eredménye:

Benyújtott pályázatok száma:                                              6 fő

Rendszeres támogatásban részesítettek száma:                     6 fő

Kiosztott támogatás összesen:                                           60.000 Ft/hó

Támogatások átlagos mértéke:                                             10.000.- Ft/hó/fő

A támogatás időtartama:                   2017. szeptember  – 2018. január  (5 hónap).

Veresegyház, 2017. szeptember 13.

Szénás Zsoltné s.k.

bizottsági elnök

A Művelődési, Ifjúsági, Informatikai és Sport Bizottság tájékoztatja a lakosságot, hogy a „Segítünk, hogy sportolhass” pályázatokat a 2017. szeptember 12-i ülésén elbírálta.

A pályázat eredménye:

Benyújtott pályázatok száma:                                              16 fő

Támogatásban részesítettek száma:                                       16 fő

Kiosztott támogatás összesen:                                          535.000.- Ft

Támogatások átlagos mértéke:                                            33.438.- Ft/fő

A támogatás a 2017/2018. tanév 1. félévére szóló egyszeri összeg.

Veresegyház,2017. szeptember 13.

Szénás Zsoltné s.k.