Álláshírdetés - Ápoló

  • 2022.11.21.
  • Állásajánlatok

Veresegyház Városi Önkormányzat
Idősek Otthona
szociális gondozó-ápoló, ápoló munkakörbe munkatársakat keres

Feladatok:   Szociális gondozó-ápoló, ápolói kompetenciába tartozó feladatok ellátása

Elvárások:  Szociális gondozó-ápolói, általános ápoló és általános asszisztensi, ápolási asszisztensi, felnőtt szakápolói, gyakorló ápolói szakképesítés

Felhasználó szintű MS Office ismeret (irodai alkalmazások)

Büntetlen előélet, egészségügyi alkalmasság

Bérezés: Az illetmény megállapítására és juttatásokra a közalkalmazottak jogállásáról szóló

1992. évi XXXIII. törvény és a 257/2000. Kormányrendelet a közalkalmazotti törvény végrehajtásáról az irányadók. (Garantált illetmény, munkaköri pótlék, szociális és egészségügyi pótlék.)

Egyéb juttatások: kedvezményes étkezés, SZÉP –kártya juttatás, utazási költségtérítés.

Hosszútávú, bejelentett munkaviszony a kinevezés határozatlan időre szól az állás azonnal betölthető.

Kérjük önéletrajzát szíveskedjen az idosekotthona@veresegyhaz.hu e-mail címre elküldeni vagy személyesen Veresegyház Fő út 106. címen leadni.

További tájékoztatást az intézményvezető ad a 06-20-428-55-07-es telefonszámon.