Hulladékudvar

Tájékoztatjuk Veresegyház lakosságát, hogy a GAMESZ telephelyén, a Veresegyház, Sport u. 4. címen, hulladékudvar üzemel,  ahol egész évben lerakhatóak az alábbiakban felsorolt hulladékok.

A GAMESZ a  házhoz menő lomtalanítási akcióban nem vesz részt!

Kérjük a lomtalanítással kapcsolatban a Zöld Híd ügyfélszolgálatát keressék!

HASZNÁLT SÜTŐOLAJ GYŰJTŐ KONTÉNER

Örömmel tájékoztatjuk a kedves lakosságot, hogy a GAMESZ udvarán 2 db használt sütőolaj gyűjtő konténer került elhelyezésre.

A konténerekbe díjmentesen adható le a használt sütő olaj az alábbi feltételekkel:

-        a sütőolajat és zsíradékot az eredeti csomagolásában vagy egy zárt befőttes üvegben hozza vissza és helyezze a konténerbe

-        a konténerbe kizárólag sütőolaj dobható

-        TILOS a konténerbe dobni: motorolaj, fékolaj, egyéb gépolajak…

Az alábbi hulladéktípusok lerakására díjmentesen van lehetőség:

• szelektív hulladék:
  • Műanyaghulladék: ásványvizes, üdítős Pet palack, tisztítószeres műanyag flakon, tiszta fólia, szatyor stb.
  • Fémhulladék: alumínium italdoboz, fém konzervdoboz és egyéb fém élelmiszercsomagoló anyag stb.
  • Papírhulladék: újságpapír, kisebb papírdoboz, tiszta csomagolópapír, reklámkiadvány stb.
  • Italoskarton-doboz: tejes, gyümölcsleves többrétegű italoskarton-doboz stb
  • formázott üveg
  • hamu (KIZÁRÓLAG fűtési szezonban minden év október 15. - április 15. közötti időszakban!)
  • számítástechnikai eszközök
  • kisebb háztartási gépek (pl. televízió, rádió, stb.)

Örömmel tájékoztatjuk a kedves lakosságot, hogy a GAMESZ hulladékudvarában 2 db ruhagyűjtő konténer került elhelyezésre!

A konténerekbe kizárólag használt ruha és cipő helyezhető el!

Egyéb veszélyes hulladék (pl. festék, olaj, fénycső,pelenka, tűz és robbanásveszélyes hulladékok), valamint zöld hulladék és hungarocell lerakása TILOS!

A 10/2020.(VI.1.) önkormányzati rendelet 1.§-ának 2020.07.01-jétől hatályos rendelkezése alapján a telepen hulladéklerakási díj ellenében van lehetőség építési törmelék, lomok és személyautó gumiabroncs lerakására.

A hulladéklerakás díja:

• 3000,- Ft/m3
  • 300,- Ft/zsák

A gumiabroncs lerakási díja:

• 500,- Ft/db

Nyitvatartási idő: