KÖZLEMÉNY AZ ÓVODAI GYERMEKFELÜGYELET MEGHOSSZABBÍTÁSÁRÓL

• 2021.03.27.

Közlemény
A KÉZ A KÉZBEN ÓVODÁBAN
a védelmi intézkedések ideiglenes szigorítása idején biztosítandó gyermekfelügyelet meghosszabbításáról

Összhangban a 111/2021. (III.6) Korm. rendeletben foglatlakkal 2021. április 7-től meghosszabbításra kerül az óvodai gyermekfelügyeleti rendszer.

Az ügyeletre jelentkezés, a rendkívüli helyzetre való tekintettel telefonon történik!

Aki 2021. április 7. kedd és április 9. péntek közötti időszakban igénybe kívánja venni a gyermekfelügyeletet, az 2021. március 30. kedd 10:00-ig telefonon jelezze szándékát az Intézményvezető felé.

Pásztor Katalin intézményvezető; telefonszám: +36-70-504-67-77

Egyéb esetben a gyermekfelügyeletre való jelentkezés legkésőbbi időpontja az igénybevételt megelőző munkanap 10 óra, aki ezt követően jelzi szándékát csak a 2. munkanaptól tudja igénybe venni a felügyeleti ellátást.

A gyermekfelügyeletre kijelölt helyszín:

2112 Veresegyház, Széchényi tér 2. (2. számú tagóvoda)

A gyermekfelügyelet reggel 6 óra és 17:30 óra között vehető igénybe.

A reggeli érkezés 8 óráig meg kell történjen!

Váltóruha és cipő, valamint ágynemű biztosítása szükséges!

A gyermekfelügyelet további helyi szabályai megegyeznek a 2021.03.06-án kihirdetett közleményben foglaltakkal.

Veresegyház, 2021. március 27.

PÁSZTOR KATALIN s.k.
intézményvezető

Veresegyház Város Önkormányzata, mint a Kéz a Kézben Óvoda fenntartója a Közleményben foglaltakat jóváhagyja.

Fenntartó képviseletében:

CSERHÁTI FERENC s.k.