PÁLYÁZATI FELHÍVÁS SPORTSZERVEZETEK TÁMOGATÁSÁRA

Veresegyház Város Önkormányzata

FELHÍVÁS

SPORTTÁMOGATÁSI KÉRELMEK BENYÚJTÁSÁRA!

Veresegyház Város Önkormányzata lehetőségeihez mérten eddig is támogatta a Veresegyház Városi Sportkör keretein kívül működő egyéni- és csapatsportokat, a város lakosságát érintő szabadidősport rendezvényeket, civil kezdeményezéseket.

A város  költségvetéséből 2020-ban is szeretne lehetőséget biztosítani a sport támogatására. A rendelkezésre álló keret minél hatékonyabb, célirányosabb elosztása érdekében Veresegyház Város Önkormányzata kéri az érintett sportcsoportokat, civil szervezeteket, magánszemélyeket, hogy támogatás iránti kérvényüket az „IGÉNYLŐ- LAPON” szereplő tartalmi elemek megadásával 2020. augusztus 3. napján 24.00 óráig a sportreferens@veresegyhaz.hu e-mail címre, vagy, Veresegyház Város Önkormányzata 2112 Veresegyház, Fő út 35 „SPORTTÁMOGATÁS” címzéssel postai úton levélben elküldeni, vagy személyesen az önkormányzat recepcióján leadni szíveskedjenek.

AZ „IGÉNYLŐLAP” kitöltése és beküldése nem jelent automatikus támogatást!

TÁMOGATÁS ELBÍRÁLÁSÁNÁL ELŐNYT ÉLVEZNEK:

• Veresegyházon működő gyermekcsoportok, sportcsoportok,
  • Veresegyház színeiben sportoló, veresegyházi lakhellyel rendelkező sportolók.

NEM NYÚJTHAT BE PÁLYÁZATOT:

• TAO támogatásban részesülő sportcsoport, vagy aki ilyen sportcsoport tagja,
  • Aki az önkormányzattól, bármilyen más forrásból 2020-ben már kapott támogatást tevékenységéhez,
  • Korábbi pályázati pénzzel elszámolni nem tudó sportolók, sportcsoportok.
  • Egy azon cél megjelölésével sportcsoport és a sportcsoport önállóan pályázó tagja.

A TÁMOGATÁS MÉRTÉKE:

• EGYÉNI SPORTOLÓ MAXIMUM 200.000.-FT ÉRTÉKHATÁRIG,
    • EGYESÜLET, SZAKOSZTÁLY, CSAPAT MAXIMUM 600.000.-FT ÉRTÉKHATÁRIG NYÚJTHAT BE TÁMOGATÁSI IGÉNYT
    • EGYAZON SZEMÉLYHEZ, TULAJDONOSI KÖRHÖZ TARTOZÓ SPORTCSOPORTOK PÁLYÁZATAI, ÖSSZEVONTAN KERÜLNEK ELBÍRÁLÁSRA.

• A beérkezett igények elbírálására a 2020. szeptember 20-ig kerül sor, melyről minden támogatást kérőt levélben értesítünk.
  • A felhívás és az IGÉNYLŐLAP elérhető a www.veresegyhaz.hu weboldalon a SPORT menüpont alatt!

Felhívjuk a pályázók figyelmét, hogy a hiányosan kitöltött, vagy késve érkezett pályázatokat az elbírálásnál nem áll módunkban figyelembe venni!

Borítókép Dokumentum név Fájlméret Dokumentum típus
Igénylőlap 42.5 KB Nyomtatványok