PROGRAMAJÁNLÓ - HÁZASSÁG HETE

• 2023.02.09.

Kedves Házaspárok! Ez a hét a tiétek lehet!

Február 11-19 között a Házasság Hete keretein belül az esküvői fotó vagy házassági anyakönyvi kivonat bemutatásával partnereinknél különleges randevúlehetőségek várnak titeket. Szánjatok rá időt, hogy ezen a héten kiszakadjatok a hétköznapok mókuskerekéből, és a problémamegoldás, gyereknevelés helyett figyeljetek kicsit egymásra! A helyszíneken játékokkal, házasság-erősítő feladatokkal, beszélgetés-témákkal is várjuk a résztvevő párokat. Kérjük, már érkezéskor hivatkozzatok a Házasság Hetére, a legtöbb helyen külön asztal van fenntartva a párok részére!

Az alábbi kedvezményes, kész randevú-lehetőségeket kínáljuk az érdeklődőknek. A nyitvatartási időkről kérünk, tájékozódjatok előzetesen!

HÁZASPÁROK ÚTJA - Romantikus irodalmi séta a tó körül, elgondolkodtató, megbeszélendő megállókkal. Rejtvény felvétele: Szabadság u. 21. előtti  kapuoszlopról, vagy előzetesen a hazassagheteveresegyhaz@gmail.com e-mail címen igényelve. Ha legalább három megállónál szelfit készítetek, és azt bemutatjátok a Fületlen Bögre Kávézóban február 11-19. között, vendégük lesztek egy-egy finom kávéra vagy teára.

BANDY’S BISZTRÓ - 8-11 óra között 10% kedvezmény a reggelikből és kávékból.

LA VIE EN ROSE - 12-én, 16-án, 17-én és 19-én 10% kedvezmény minden fogyasztásból.

GYRADIKO TAVERNA PARADISO GÖRÖG ÉTTEREM - Különleges Valentin tál a Házasság Hetén

CAFÉ FREI - A Valentin napi páros kávékülönlegességek rendelése esetén az egyik kávé ajándék.

VERESEGYHÁZI TERMÁLFÜRDŐ - 1 felnőtt teljesárú jeggyel léphet be a házaspár. Más kedvezménnyel nem vonható össze

VERESEGYHÁZI MEDVEOTTHON - 1 felnőtt teljesárú jeggyel léphet be a házaspár. Más kedvezménnyel nem vonható össze

VERESEGYHÁZI VÁROSI MÚZEUM - Február 11-én és 18-án, szombatokon 10-16 óra között: A Múzeum "Veres régen... és még régebben" című látványos kiállításának megtekintése, vezetéssel illetve az öregtemplom régészeti feltárásának bemutatása, vezetéssel. (ingyenes)

FABULA KERÁMIAMŰHELY - előzetes egyeztetés alapján agyagozás, kerámiakészítés. https://fabulakeramiamuhely.hu/elerhetoseg/

ÉDEN LOUNGE ÉTTEREM - 10% kedvezmény az a’la carte fogyasztásból

LA PIZZA NOSTRA PIZZÉRIA - Egyet fizet, kettőt kap koktél akció, + aki asztalt foglal, ajándék desszertet kap a főétel után

SZÖSZI CUKRÁSZDA - Helyben fogyasztott sütemény mellé egy presszó kávét,  forró csoki mellé pedig egy pillecukor keverőt kaptok ajándékba

FÜLETLEN BÖGRE KÁVÉZÓ - 2 személyes kedvezményes “Sze-rele-ndvics” menük panninivel és forró italokkal

SZENTLÉLEK TEMPLOM - február 12. 9:30 Marton Zsolt megyéspüspök által celebrált szentmise, jubiláns házasok megáldása

Töltsetek ezen a héten több időt egymással, beszélgessetek, fedezzétek fel, milyen sok lehetőség van találkozni a házasságon belül, és Veresegyházon belül is!

Szeretnénk hagyományt teremteni, így nagyon örülünk a visszajelzéseknek, legyen az pozitív, vagy építő kritika! E-mail cím: hazassagheteveresegyhaz@gmail.com