TÁJÉKOZTATÁS HIDRAULIKAI KAPACITÁSBŐVÍTŐ FEJLESZTÉSRŐL

• 2020.09.18.
  • Hírarchívum

Tájékoztatjuk a tisztelt lakosságot, hogy a Veresegyházi Regionális Szennyvízrendszer részét képező – Erdőkertes, Szada és Veresegyház települések szennyvizét befogadó – Veresegyházi Szennyvíz-tisztítótelepen az ellátásért felelős önkormányzatok nevében a Veresegyház és Környéke Szennyvízközmű Társulás hidraulikai kapacitásbővítő fejlesztést kezdeményezett.

Az ennek kapcsán indult környezeti hatásvizsgálati eljárás során lehetőség nyílik a dokumentumokba való betekintésre, a fejlesztés irányvonalának megismerésére, észrevételek megtételére.

A benyújtott dokumentáció megtekinthető a Pest Megyei Kormányhivatal honlapján:

A Közlemény és a Közérthető Összefoglaló nyomtatott példánya kifüggesztésre került a Veresegyházi Polgármesteri Hivatal épületében (2112 Veresegyház, Fő út 35.) lévő hirdetőtáblán.

A témában a Környezetvédelmi Hatóság (Pest Megyei Kormányhivatal) közmeghallgatást tart, melyre szeretettel várjuk az érdeklődőket.

Helye:            Veresegyházi Polgármesteri Hivatal; I. emeleti Tanácskozó terem
(2112 Veresegyház, Fő út 35.)
Időpontja:    2020. október 19. (hétfő) 10:00 óra

Veresegyház, 2020. szeptember 17.

Garai Tamás

Veresegyház Város Jegyzője

Borítókép Dokumentum név Fájlméret Dokumentum típus
Közlemény a környezetvédelmi hatósági eljárás megindításáról 197.96 KB Nyomtatványok