TÁJÉKOZTATÁS ZAJTERHELÉSI PRÓBA IDŐPONTJÁRÓL

• 2019.12.05.
  • Hírarchívum

Tisztelt Lakosság!

Veresegyház közvetlen szomszédságában, a Krajcár utcával szemben lévő területen – Szada község területén – a jövőben, egész évben folyamatosan egy vállalkozás gokart pálya üzemeltetését kívánja megkezdeni. Az üzemeltetéséhez előzetesen
zajterheléses próbát tartanak
2019. december 15-én (vasárnap) 12:00 - 14:00 óra között.
 A zajszint felmérés során 10-15 gokarttal és néhány autóval közlekednek majd a pályán.
A próba célja, hogy a tényleges üzemeltetés során várhatóan milyen zajhatással kell számolni a környező ingatlanok térségében.
Kérem a lakosságot, hogy amennyiben a próba során zavaró, a hétköznapi életét befolyásoló mértékű zajt tapasztal, jelezze a Veresegyházi Polgármesteri Hivatal felé ennek tényét a balogh.ildiko@veresegyhaz.hu e-mail címen, hogy a tapasztalatokat összefoglalva továbbíthassuk az ügyben eljáró Szada Község Polgármesteri Hivatal részére az észrevételeket.

A zajterheléses próba 2020. áprilisában megismétlésre kerül. (A pontos időpontról a későbbiekben tájékoztatjuk a lakosságot.)

Az engedély megszerzését követően a gokart pálya működésének megkezdése 2020. II. félévében várható.

Veresegyházi Polgármesteri Hivatal