Kemény Kálmány utca – Szabadság utca és Árpád utca közötti szakaszának -csapadékcsatorna építési munkái

• 2023.08.22.

Tisztelt Veresegyházi Lakosok!

Veresegyház Város Önkormányzatának Képviselő-testülete 2023. július 12. napján tartott ülésén a 221/2023.(VII.12.) Kt. határozatával döntött a Kemény Kálmán utca – Szabadság utca és Árpád utca közötti szakasz – csapadékcsatorna építési munkálatairól.

A kivitelezési munkálatok kezdete: 2023. augusztus 23. 08:00 óra.

A munkálatok a Kemény Kálmán utca páros oldalán húzódó csapadékcsatorna rendszert érintik. Az építési munkálatok ideje alatt az ingatlanokra történő ki- és behajtás átmenetileg akadályba ütközik, ezért kérjük a járművek elhelyezése során ezt figyelembe venni szíveskedjenek.

A Kemény Kálmán utcai gépjármű forgalom – időszakos korlátozás mellett – biztosított. A felmerülő kellemetlenségek miatt szíves megértésüket kérjük.

Tisztelettel:

Cserházi Ferenc sk.