Álláshirdetés - Idősek Otthona

  • 2024.02.19.
  • Állásajánlatok

Veresegyház Városi Önkormányzat Idősek Otthona
szociális gondozó-ápoló, ápoló
munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok: szociális gondozó-ápoló, ápolói kompetenciába tartozó feladatok ellátása.
Elvárások:

  • szociális gondozó-ápolói, felnőtt szakápolói, gyakorló ápolói szakképesítés,
  • felhasználó szintű MS Office ismeret (irodai alkalmazások),
  • büntetlen előélet,
  • egészségügyi alkalmasság.

Bérezés: Az illetmény megállapítására és juttatásokra a közalkalmazottak jogállásáról szóló

1992. évi XXXIII. törvény és a 257/2000. Kormányrendelet a közalkalmazotti törvény
végrehajtásáról az irányadók. (Garantált illetmény, munkaköri pótlék, szociális és egészségügyi pótlék, keresetkiegészítés.)
Egyéb juttatások: SZÉP –kártya juttatás próbaidő után- visszamenőlegesen is, utazási
költségtérítés.

Kérjük önéletrajzát szíveskedjen az idosekotthona@veresegyhaz.hu e-mail címre elküldeni
vagy személyesen Veresegyház Fő út 106. címen leadni.

További tájékoztatást ad munkanapokon az intézményvezető a 06-20-428-55-07-es telefonszámon, valamint a vezetőápoló a 06-20-942-25-69-es telefonszámon.