Álláshirdetés - Idősek Otthona

  • 2024.04.02.
  • Állásajánlatok

Veresegyház Városi Önkormányzat
Idősek Otthona
szociális gondozó-ápoló, ápoló munkakörbe munkatársakat keres

Feladatok: Szociális gondozó-ápoló, ápolói kompetenciába tartozó feladatok ellátása

Elvárások:  Szociális gondozó-ápolói, felnőtt szakápolói, gyakorló ápolói szakképesítés

Felhasználó szintű MS Office ismeret (irodai alkalmazások)

Büntetlen előélet, egészségügyi alkalmasság

Bérezés: Az illetmény megállapítására és juttatásokra a közalkalmazottak jogállásáról szóló

  1. évi XXXIII. törvény és a 257/2000. Kormányrendelet a közalkalmazotti törvény végrehajtásáról az irányadók. (Garantált illetmény, munkaköri pótlék, szociális és egészségügyi pótlék, keresetkiegészítés)

Egyéb juttatások: SZÉP –kártya juttatás próbaidő után- visszamenőlegesen is, helyközi utazás költségeinek törvény szerinti támogatása.

A kinevezés határozatlan időre szól, az állás azonnal betölthető.

Fentieken túl munkatársaink számára megbecsülést, folyamatos visszacsatolást adunk.

A továbbképzéseket finanszírozzuk, valamint lehetőséget biztosítunk további szakképesítés megszerzésére (pl.: demencia gondozó).

Munkatársaink számára alkalmanként az alábbi rekreációs lehetőségeket biztosítjuk:

  • gyógytorna
  • jóga
  • hangtál terápia
  • csapatépítő programok

Kérjük önéletrajzát szíveskedjen az idosekotthona@veresegyhaz.hu e-mail címre elküldeni vagy személyesen Veresegyház Fő út 106. címen leadni.

További tájékoztatást az intézményvezető ad a 06-20-428-55-07-es telefonszámon.