Álláshirdetés - Városgazda Kft.

  • 2024.02.13.
  • Állásajánlatok

ÁLLÁSHIRDETÉS
Veresegyházi Városgazda Kft.
állást hirdet Munkaviszony (Mt.) keretében
Bér-és TB ügyintéző
Munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): Bérszámfejtési, bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatási és Tb. kifizetőhelyi feladatok ellátása munkaköri leírás alapján.

Betöltendő állás jogviszonya: Munkaviszony (Mt.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: Határozatlan, heti 40 óra, Teljes munkaidő.

Munkavégzés helye: Veresegyház

Álláshirdető szervezet bemutatása: Veresegyházi Városgazda Kft. - Veresegyház.

Az önéletrajzok benyújtásának módja:

Elektronikus úton Kovács Zsuzsanna gazdasági igazgató részére az allas.varosgazda@veresegyhaz.hu e-mail címre.

- Személyesen: a Veresegyházi Városgazda Kft. telephelyén (2112 Veresegyház, Sport utca 4.).

Feltételek, Előnyök

- Bér- és munkaügyi területen szerzett tapasztalat

- TB ügyintézésben való jártasság

- Az adózási és társadalombiztosítási szabályok naprakész ismerete

- Büntetlen előélet

- Magyar állampolgárság

- MS Office programok és bérszámfejtő program (KulcsSoft) felhasználói szintű ismerete

Elvárt végzettség/képesítés:

- Legalább középfokú bér- és TB ügyintézői végzettség

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

- szakmai önéletrajz

- motivációs levél

- iskolai végzettséget igazoló dokumentumok másolata

Az önéletrajz benyújtásának határideje: 2024. február 29.

Az elbírálásának módja: Az önéletrajzot határidőben benyújtott pályázók, kiválasztás után egy személyes meghallgatáson vesznek részt.

Az elbírálás határideje: 2024. március 14.

Állás tervezett betöltésének időpontja: elbírálást követően azonnal