Álláshirdetés - Városgazda Kft. - Bér-és TB ügyintéző

  • 2024.03.19.
  • Állásajánlatok Városgazda

ÁLLÁSHIRDETÉS

Veresegyházi Városgazda Kft.

állást hirdet Munkaviszony (Mt.) keretében

Bér-és TB ügyintéző

Munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): Bér-, TB és munkaügyi feladatok, munkaköri leírás alapján.
Betöltendő állás jogviszonya: Munkaviszony (Mt.)
Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: Határozatlan, he􀆟 40 óra, Teljes
munkaidő.
Munkavégzés helye: Veresegyház
Álláshirdető szervezet bemutatása: Veresegyházi Városgazda K􀅌. - Veresegyház.
A pályázat benyújtásának módja:
Elektronikus úton Kovács Zsuzsanna gazdasági igazgató részére a
allas.varosgazda@veresegyhaz.hu e-mail címre.
Személyesen: a Veresegyházi Városgazda K􀅌. telephelyén (2112
Veresegyház, Sport utca 4.).
Feltételek, Előnyök
- Büntetlen előélet
- Magyar állampolgárság
- Önálló feladatmegoldó képesség, jó kommunikációs készség (írásban és szóban)
- Bér- és munkaügyi területen szerze􀆩 tapasztalat
- TB ügyintézésben szerze􀆩 tapasztalat
- Bérprogram használata
Elvárt végzettség/képesítés:
- középfokú részszakképesítések, felnő􀆩képzési szakmai végze􀆩ség
A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:
- önéletrajz
- motivációs levél
- végzettséget igazoló dokumentumok, bizonyítványok másolata
Az önéletrajz benyújtásának határideje: 2024. április 10.
Az elbírálásának módja: A pályázatot határidőben benyújtók, kiválasztás
után egy személyes meghallgatáson vesznek részt.
Az elbírálás határideje: 2024. április 30.
Állás terveztt betöltésének időpontja: 2024. május 2.