FELHÍVÁS A KÉZILABDA MUNKACSARNOK BERUHÁZÁSÁNAK TÁMOGATÁSÁRA

• 2020.05.22.
  • Hírarchívum

Tisztelt Veresegyházi Lakosok!

Veresegyház Város Önkormányzata és az 1928 óta működő Veresegyházi Városi Sportkör közös beruházása városunk jelenlegi legnagyobb építkezése, a kézilabda munkacsarnok, mely a Magyar Kézilabda Szövetség által támogatott veresegyházi kézilabda utánpótlás-fejlesztési sportszakmai program keretében valósul meg.

Az elmúlt hetekben már felkerestük a Veresegyházon működő társasvállalkozásokat azzal a céllal, hogy a látványsportágak támogatására létrehozott TAO támogatási rendszeren keresztül ajánlják fel társasági adójuk erre fordítható részét a beruházás megvalósításához.

Ezzel a levéllel Önökhöz, Magánszemélyekhez és társasági adófizetésre nem kötelezett vállalkozókhoz fordulunk.

Kérjük, hogy amennyiben a veresegyházi sportélet fejlődését ezen a beruházáson keresztül támogatni tudják, abban az esetben ezt a következő számlaszámon tegyék meg:

10402991-49565452-57481382

Bármekkora összeg felajánlását szívesen fogadjuk annak érdekében, hogy a Veresegyházon élő emberek és az itt székhellyel vagy telephellyel rendelkező cégek együttes erejének megtestesülése legyen az a sportcsarnok, amely a város legnagyobb sport, kulturális és közösségi színtere lesz a jövőben.

Támogatásukban bízva, üdvözlettel:

Pásztor Béla