Felhívás - Partnerségi egyeztetés - HÉSZ módosítása

• 2022.12.02.

Tisztelt Veresegyházi Lakosok!

Értesítjük Önöket, hogy a 419/2021. (VII.15.) korm. rendelet szerint Veresegyház Város Helyi Építési Szabályzatának módosítására kerül sor, egyszerűsített eljárásban.

Az eljárás során a partnerségi egyeztetést és a véleményezést elektronikus úton kell lefolytatni, kizárólag IDM rendszerben történő regisztrációt követően, KAÜ e-mail cím létrehozásával.

Annak érdekében, hogy a partnerségi egyeztetésben az érdekelt felek sikeresen részt tudjanak venni kérjük, hogy 15 napon belül meglévő KAÜ e-mail címét részünkre megküldeni, szükség esetén IDMregisztrációtmegtenni, és arról az alábbi címre megküldve tájékoztatást nyújtani szíveskedjenek:

pal.nikoletta@veresegyhaz.hu

Felhívjuk a figyelmet, hogy a 419/2021. (VII.15.) korm. rendeletben foglaltak szerint partnerségi egyeztetés kizárólag fentiek szerint folytatható le, ezért az egyéb módon (levél, e-mail, személyes állásfoglalás) megtett észrevétel az eljárás során nem vehető figyelembe.