HELYI AUTÓBUSZ MENETREND VÁLTOZÁS

• 2022.10.26.

Tisztelt Utazóközönség!

HELYESBÍTETT KÖZLEMÉNY:
Veresegyház Város Önkormányzata a 2020 szeptembere óta működteti három vonalon (KÉK, ZÖLD és NARANCSSÁRGA) ingyenes helyi járati autóbuszait.

Az elmúlt két esztendő tapasztalatai és a kialakult energiaválság arra készteti az Önkormányzatot, hogy 2022. november 2-től módosítsa a járatokat, amely a mentrendben az alábbi változásokkal jár:
Új mentrend a KÉK és ZÖLD járatokon:
A járatok munkanapokon közlekednek, mindkét vonalon a szombati közlekedés megszűnik. Amennyiben a szombat munkanap, akkor a munkanapi menetrend szerint közlekednek a járatok.

A KÉK és ZÖLD járaton munkanapokon a végállomásokról 11:00 és 16:00 órakor induló járatok kikerülnek a menetrendből, azok 2022. november 2-tól nem közlekednek.

NINCS VÁLTOZÁS a MENETRENDBEN a NARANCSSÁRGA járaton:
A járatok 2022. november 2-tól is a megszokott VÁLTOZATLAN MENETRENDDEL, iskolai tanítási napokon közlekednek.

JÁRATAINK TOVÁBBRA IS INGYENESEN VEHETÓK IGÉNYBE ÉS VÁLTOZATLAN ÚTVONALON KÖZLEKEDNEK!

Megértésüket köszönjük!

Balesetmentes közlekedést kíván Veresegyház Város Önkormányzata