Kátyú vonal

• 2015.01.01.
  • GAMESZ. hírarchívum

Kátyú vonal

Új kezdeményezést indítunk az Önkormányzattal karöltve. Az utak karbantartásra vonatkozóan lakossági segítséggel szeretnék megkönnyíteni a Veresegyházon közlekedők életét. Tesszük ezt oly módon, hogy egy arra kialakított központi telefonszámra, e-mail címre vagy elektronikus űrlap kitöltésével bárki bejelentheti, ha kátyút észlel az utakon.

Veresegyház közútjait és utcáit folyamatosan karbantartjuk és felújítjuk. Azonban a körülmények mindig hoznak olyan történéseket, amikor a befoltozott lukak, nagyobb teherautó, vagy szélsőséges időjárás miatt újra javításra szorulnak. Szinte egyik napról a másikra keletkeznek balesetveszélyes gödrök, melyek kiküszöbölésére ez idáig a városban munkatársaink folytattak járőrözést.

Kátyúbejelentés lehetősége:

Előre is köszönjük segítségüket:
Veresegyház, 2014. január 18.

Nagy József Attila