Kemény Kálmán utca – Ady Endre utca és Szabadság utca közötti szakaszának – egyirányúsítása

• 2023.07.18.

Tisztelt Veresegyházi Lakosok!

Veresegyház Város Önkormányzatának Képviselő-testülete 2023. július 12. napján tartott ülésén a 220/2023.(VII.12.) Kt. határozatával döntött a Kemény Kálmán utca – Ady Endre utca és a Szabadság utca közötti szakasz – egyirányúsításáról.
A Kemény Kálmán utca az Ady Endre utca felől a Szabadság utca felé lesz egyirányú. Az utca forgalma a Szabadság u. és Árpád u. közötti szakaszon továbbra is kétirányú marad, amelynek felújítását várhatóan augusztus hónap első felében megkezdjük.
A forgalmi rend változása 2023. július 20. 08,00 órától érvényes. Ezzel összefüggésben a GAMESZ munkatársai kihelyezik a megfelelő közúti jelzőtáblákat.

Tisztelettel:

Cserháti Ferenc sk.