ÖNKORMÁNYZATI TÉRÍTÉSI DÍJAK VÁLTOZÁSA

• 2022.06.30.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy 2022. július 1. napjától Veresegyház Város Önkormányzat Képviselő-testületének a térítési díjakról szóló 9/2007 (VII.12) önkormányzati rendelete, valamint a piac-, vásár-, és búcsútartásról szóló 29/2017(XII.21) önkormányzati rendelete módosul.
A változás érinti a Iskolai intézményi gyermekétkezés díjait, a Piaci árusításra vonatkozó díjakat, a Termálfürdő belépő díjait, a Veresegyházi Medveotthon belépő díjait, Idősek Otthona térítési díjait,valamint a Hulladékudvar és Inert lerakó díjait. Az alkalmazandó díjak mértékéről további információ Veresegyház Város hivatalos honlapján (www.veresegyhaz.hu) a "Hatályos helyi rendeletek" cím alatt, valamint a vizesveres.veresegyhaz.hu és a www.medveotthon.hu honlapon található.
található.