TÁJÉKOZTATÁS - Elektronikai hulladék gyűjtés

Veresegyház Város Önkormányzata elektronikai hulladékgyűjtést szervez
2023.április 21. - 2023.április 22. között
a Veresegyházi GAMESZ (Sport utca 4.) telephelyén,
ahol veresegyházi lakosoknak díjmentesen lehet leadni a lakosságnál keletkezett elektronikai hulladékot.

Leadható ép állapotú elektronikai hulladékok:

• Háztartási nagygépek (hűtőszekrény, mosógép, szárítógép, stb.)
  • Háztartási kisgépek (porszívó, hajszárító, turmixgép, konyhai robotgép, stb.)
  • Számítógépek és távközlési berendezések (asztali számítógép, nyomtató, monitor, laptop, billentyűzet, stb.)
  • Szórakoztató elektronikai eszközök (TV készülék, rádiókészülék, hangszórók, stb.)
  • Barkácsgépek és kerti kisgépek (fúrógép, csiszológép, fűnyíró, sövénynyíró, stb.)
  • Elektromos alkatrészeket tartalmazó játékok és sporteszközök (videojátékok, játékkonzolok, stb.)
  • Füstjelző, termosztát, stb.
  • Világítást szabályzó berendezések, stb.

A következő hulladékokat nem tudják átvenni: orvostechnikai eszközök, földfém kábel, ipari alu-kábel, radioaktív berendezések, fénycsövek, toner patron, napelem.

Hiányos berendezések, alkatrészek és egyéb hulladékok átvételét a megbízott Elektronikai Hulladékhasznosító Kft. képviselője megtagadhatja.

Kérjük, lakcímkártyáját hozza magával!

Kérjük, tegyen környezete rendben tartásáért és vegye igénybe a szolgáltatást!