Tájékoztatás közvilágítással kapcsolatban

• 2023.08.10.

Tisztelt Veresegyházi Lakosok!

Az elmúlt pár napban tapasztaljuk és lakossági bejelentéseket is kapunk, hogy Veresegyházon a hétvégi vihar óta több városrészen nem üzemel a közvilágítás, akár egész utcák maradtak sötétben.

A város közvilágítását karbantartó cég az ilyen jellegű meghibásodásokat sajnos nem tudja javítani, csak az EON (régi nevén az ELMŰ). A meghibásodásokkal érintett utcák felsorolását már megküldtünk az EON felé.

Azt a tájékoztatást kaptuk, hogy a viharok jelentős károkat okoztak elsősorban az elektromos elosztó hálózatban és a közvilágításban is. Elsőbbséget élvez a fogyasztók (családi házak, lakások) biztonságos ellátásának biztosítása. Amint a hálózat teljes ellenőrzésével és helyreállításával elkészülnek, javítani fogják a meghibásodott közvilágítási szakaszokat is.

Reméljük, hogy a közvilágítás helyreállítása pár napon belül megtörténik. Addig is szíves türelmüket és megértésüket kérjük.