TÁJÉKOZTATÓ A PIAC MŰKÖDÉSI RENDJÉNEK VÁLTOZÁSÁRÓL

• 2020.11.06.
  • Hírarchívum

Tisztelt Veresegyházi Lakosok, Érintettek!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a piac-, vásár- és búcsútartásról szóló 29/2017.(XII.21.) számú önkormányzati rendelet az alábbiak szerint változik:

(1c) A veresegyházi piac területén piaclátogatási napokon mindenki köteles maszkot viselni oly módon, hogy az orrot és a szájat folyamatosan elfedje, továbbá mindenki köteles a másik embertől lehetőség szerint legalább 1,5 méter távolságot tartani.

Az (1c) bekezdés szerinti védelmi intézkedések betartását rendészeti szerv ellenőrzi.

Aki az (1c) bekezdés szerinti védelmi intézkedést megszegi, a közösségi együttélés szabályait sértő magatartást követ el és ötvenezer forintig terjedő helyszíni bírsággal és kétszázezer forintig terjedő közigazgatási bírsággal sújtható.

A rendelet november 7-én lép hatályba.