Veresegyház jövője 2022-2027 Lakossági kérdőív

• 2021.12.02.

Veresegyház jövője 2022-2027 Lakossági kérdőív
Veresegyház Város Önkormányzata fejlesztési stratégiát alkot az előttünk álló évekre annak érdekében, hogy lefektethessük: melyek azok a fejlődési irányok, amelyeket kijelölhetünk szeretett városunk számára. Ebben a folyamatban nagymértékben szeretnénk támaszkodni a lakók véleményére és elképzelésére is.

Kérjük, AMENNYIBEN ÖN VERESEGYHÁZI LAKOS, töltse ki az alábbi kérdőívet. Ezzel tehetjük csak lehetővé ugyanis, hogy a fejlesztési stratégiánk valóban közös legyen.

A véleménye mindezek miatt nagyon fontos számunkra, de a kérdőív kitöltése önkéntes. Az adatok rögzítése teljesen anonim: semmilyen személyes azonosító információt nem kérdezünk benne, a kapott eredményeket pedig csak összesítve elemezzük.

Amennyiben egy kérdésre nem tud válaszolni, nyugodtan átugorhatja!

A felmérés alapján készített stratégia az önkormányzat oldalán bárki számára elérhető lesz, amiről tájékoztatást teszünk majd közzé. A kérdőív kitöltése körülbelül 20 percet vesz igénybe. Bármilyen kérdés esetén, kérjük, forduljon a Polgármesteri Hivatalhoz: titkarsag@veresegyhaz.hu

A kérdőív kitöltésének határideje: 2021. december 12. vasárnap.

Előre is köszönjük együttműködését!