Üzleti turizmus

Béreljen termeket, tornacsarnokot vagy uszodát akár!

Budapesttől mindössze 25 km-re, mégis csodás és nyugodt természeti környezetben vagyunk, kiváló programlehetőségekkel. Mi kellhet még egy jó csapatépítő programhoz? Ötleteket kínálunk cégeknek, iskoláknak és nagyobb baráti társaságoknak.

BÉRELHETŐ TERMEINK - www.veresmuvhaz.hu/teremberles

Előadásokhoz, konferenciákhoz, vetítésekhez.

Rendezvénytermek (20nm-200nm)

Veresegyház központjában, a Szabadidős és Gazdasági Innovációs Centrum esztétikus, jó adottságú termeit, tereit azoknak az intézményeknek, cégeknek, szervezeteknek és magánszemélyeknek ajánljuk bérleti igénybevételre, akik nívós környezetben szeretnék megrendezni konferenciáikat, tréningjeiket, továbbképzéseiket, tanfolyamaikat, vállalati, közösségi és családi rendezvényeiket.

A termek többféle funkcióra berendezhetők, a rendezvények megvalósításához különböző technikai eszközök állnak rendelkezésre. Az épület melletti tér szökökútjával, harangos és mackós kútjával kellemes környezetet biztosít szabadtéri rendezvények lebonyolításához is.

A termek légkondicionáltak, az épületben lift működik, a rendezvények lebonyolításához teakonyha és korlátozott számban parkolási lehetőség biztosított.  Az intézmény szolgáltatásai: fax- és internethasználat, nyomtatás, fénymásolás külön térítéssel igényelhető.

A termek bérlését és a szolgáltatásokat árlista és tételes szerződés alapján végezzük. Rendszeres bérlés esetén kedvezményt biztosítunk!

Bérleti szándékát az alábbi elérhetőségeken tudjuk fogadni:

2112 Veresegyház, Fő út 45-47. (Szabadidős és Gazdasági Innovációs Centrum)

Telefon: 06-28-588-690 és 06-28-588-682

E-mail: info@veresmuvhaz.hu

Konferencia előtt vagy után egy medveprogram? Tájékozódjon itt.

BÉRELHETŐ USZODA és TORNACSARNOK - www.vizesveres.veresegyhaz.hu/uszoda

Hétköznap 6-8 és 18-22 óráig, hétvégén 6-22 óráig.

Baranyó Csaba 06 20/9749-686

BÉRELHETŐ FÜVES ÉS MŰFÜVES KISPÁLYÁK, NAGYPÁLYA

VVSK sporttelep:+36 20 967212; +3628631751

Ligetek és Lévai úti pálya: +36-70-504-67-77

REPÜLÉS

Setarepulesek.hu a Medveotthon melletti repülőtérről

Veresegyházi repülőterünk a Medveotthonhoz vezető út mellett található. Kedvező időjárás esetén tavasztól őszig hétvégeken és ünnepnapokon  végzünk sétarepüléseket. A szolgáltatás nem állandó jellegű, ezért célszerű előzetesen tájékozódni a repülési időpontokról.

www.setarepulesek.hu

A veresegyházi termálfürdő területén 12 faház áll. A város szívében, a tó partján, a termálmedencétől 50 méterre, igazi retro hangulatban. Őrzött parkoló van. A kemping sátrasokat, lakókocsisokat is vár.

+3628386-995